Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Potřeba vhodného uskladnění součástek
  • Jednoduché odebírání materiálu při postupném vychystávání
  • Možnost okamžitého přemístění

FUNKCE

AGROSTROJ Pelhřimov, a.s. se ve vlastním výrobním programu zabývá především výrobou finálních strojů, nástrojářskou výrobou a kooperací pro významné nadnárodní společnosti v oboru zemědělské techniky a užitkových vozidel jako nákladní automobily, autobusy, stavební stroje a vysokozdvižné vozíky. Dodávky montážních celků a finálních výrobků v rámci kooperací tvoří již 80 % objemu výroby. Vzhledem k rychlému postupu globalizace lze do budoucna předpokládat jejich další rozšiřování při vyhraněnější specializaci a při vyšší účasti na společném vývoji nových výrobků.

Společnost v současných letech prochází velmi intenzivním rozvojem, jež zahrnuje důkladnou modernizaci stávajících zařízení a nákup nových progresivních technologií. Tyto nové technologie jsou i velmi šetrné k životnímu prostředí. Celkově má Agrostroj Pelhřimov 23 hektarů výrobních ploch pod střechou.

Hlavním požadavkem bylo vhodné uložení materiálu a zároven možnost okamžitého přemístění. Důležitým také byla jednoduchost odebírání materiálu z přepravky v případě postupného vychystávání a malého množství skladovaného v přepravce. Na základě těchto požadavků byly navrženy velkokapacitní boxy SL86. Při vybavení ližinami je možné je jednuduše převážet pomocí vysokozdvižného vozíku. Uzavírací klapka usnadňuje odebírání skladovaného materiálu. Rohové sloupky je možné využívat pro barevné rozlišení. Boxy jsou zároveň jednoduše omyvatelné.

Michal Beneš

Michal Beneš

Managing Director

Velkokapacitní přepravky SL splnily požadavky zákazníka na jednoduchou a rychlou manipulaci a zároveň snadný přístup k uloženému materiálu.
Hledáte způsob, jak vylepšit Vaši intralogistiku? Ozvěte se nám. 
Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Díky ližinám je možná jednoduchá a rychlá manipulace

  • Uzavírací klapka na podélné straně zajišťuje možnost okamžitého přístupu k postupně odebíranému materiálu

  • Menší náročnost na plochu u výrobních linek

  • Kvalitní přepravky s nižší hmotností

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti