Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Potřeba vhodného uskladnění součástek
  • Jednoduché odebírání materiálu při postupném vychystávání
  • Možnost okamžitého přemístění

FUNKCE

AGROSTROJ Pelhřimov, a.s. se ve vlastním výrobním programu zabývá především výrobou finálních strojů, nástrojářskou výrobou a kooperací pro významné nadnárodní společnosti v oboru zemědělské techniky a užitkových vozidel jako nákladní automobily, autobusy, stavební stroje a vysokozdvižné vozíky. Dodávky montážních celků a finálních výrobků v rámci kooperací tvoří již 80 % objemu výroby. Vzhledem k rychlému postupu globalizace lze do budoucna předpokládat jejich další rozšiřování při vyhraněnější specializaci a při vyšší účasti na společném vývoji nových výrobků.

Společnost v současných letech prochází velmi intenzivním rozvojem, jež zahrnuje důkladnou modernizaci stávajících zařízení a nákup nových progresivních technologií. Tyto nové technologie jsou i velmi šetrné k životnímu prostředí. Celkově má Agrostroj Pelhřimov 23 hektarů výrobních ploch pod střechou.

Michal Beneš

Michal Beneš

Managing Director

Velkokapacitní přepravky SL splnily požadavky zákazníka na jednoduchou a rychlou manipulaci a zároveň snadný přístup k uloženému materiálu.
Hledáte způsob, jak vylepšit Vaši intralogistiku? Ozvěte se nám. 
Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Díky ližinám je možná jednoduchá a rychlá manipulace

  • Uzavírací klapka na podélné straně zajišťuje možnost okamžitého přístupu k postupně odebíranému materiálu

  • Menší náročnost na plochu u výrobních linek

  • Kvalitní přepravky s nižší hmotností

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti