Upravit stránku

BITO skladovací technika CZ vždy přináší svým zákazníkům komplexní logistická řešení na míru. Díky našim bohatým zkušenostem dokážeme najít správnou aplikaci pro každé průmyslové odvětví. Našim zákazníkům dodáváme kromě skladového vybavení také část našeho já, know-how našich zaměstnanců, sdílení referencí našich zákazníků, zkrátka něco, co si můžete ověřit v praxi. Můžete si být jistí, že vám pomůžeme nalézt efektivní způsob skladování v každé situaci.

NAVRHUJEME A VYRÁBÍME NEJVÝKONNĚJŠÍ SKLADOVÁ ŘEŠENÍ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ.

POMÁHÁME OPTIMALIZOVAT VAŠE LOGISTICKÉ PROCESY.

sklad

ŠPIČKOVÁ KVALITA Z VLASTNÍ VÝROBY

REGÁLOVÉ SYSTÉMY BITO

… na malé, velké, lehké, těžké, neskladné nebo dlouhé zboží s nosnostmi od 50 kg do 4,5 tun na úroveň police. Jsou vyráběny v meisenheimském závodě.

NABÍDKA PRODUKTŮ

... zahrnuje bezšroubové i šroubované policové regály, velkoplošné regály, regály s velkou roztečí stojin a regály o velké nosnosti, paletové a konzolové regály, regály na bubny, pojízdné regály, několikapodlažní regálové sesta vy, dynamické regály na kusové zboží i palety a automa ticky obsluhované regálové sestavy.

REGÁLOVÉ SYSTÉMY BITO JSOU VYRÁBĚNY

... podle nejaktuálnějšího stavu techniky – bez výjimky. Vysoký stupeň automatizace kupříkladu ve výrobě profilů a polic je zárukou absolutní rozměrové přesnosti zho tovovaných produktů a jejich konstantní vysoké kvality.

Od roku 2008 je závod v Meisenheimu nejmodernějším závodem na výrobu paletových regálů v Evropě. Všech ny komponenty paletových regálů BITO jsou vyráběny v hale, která byla speciálně postavena na nové výrobní linky. Automatizace zaručuje rychlý, čistý průběh práce a tím bezpečné zpracování vašich zakázek.

SYSTÉMY PŘEPRAVEK BITO

V závodě Lauterecken vyrábí BITO skladovací, přepravní a kompletační přepravky, boxy, bedny, krabice apod. pro všechna možná odvětví a téměř všechny druhy použití.

POŽADAVKŮM ZÁKAZNÍKŮ

... se BITO věnuje zcela individuálně. Protože naši vývojoví inženýři a konstruktéři pracují cílevědomě a s orientací na uživatele. BITO koordinuje zavádění nových úložných přepravek na trh od prvních vývojových krůčků přes vy tvoření trojrozměrného digitálního modelu a zhotovení prototypu až po zahájení sériové výroby.

Výroba probíhá na nejmodernějších lisostřikových strojích. Pro zvláštní požadavky na přepravky nabízí závod na výrobu plastů v Lautereckenu další možnosti. Mezi ně patří například automatická aplikace nálepek s čárovým kódem nebo frézování a vrtání přepravky tak, aby splňovala určité po žadavky protipožární ochrany.

Rozsáhlý výrobní program pokrývá všechny oblasti: od kompletačních zásobníků přes celou řadu stohovacích euro přepravek a úspěšnou sérii vícecestných přepravek až po boxy a podnosy do automatizovaných skladů a kontejnery velikosti palet.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti