Upravit stránku

Automatizace. Robotizace. WMS. Dopravníky. Regály. Fulfillment. Skladovací věže. To jsou některé z částí logistiky, kterým se věnují firmy, které stojí za projektem Dobrá logistika. Každá z těchto společností se věnuje svému oboru. Společným pojítkem jsou logistická řešení, která dodávají svým klientům.

Společně se potkáváme v intralogistických projektech, kdy pomáháme našim zákazníkům vybudovat funkční systém logistiky. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby od poradenství a projektování nejvhodnějšího layoutu skladu, přes dodávku potřebného hardwarového i softwarového vybavení až po poprodejní inspekce a servis. Výhodnou je koordinace všech nezbytných aktivit a komunikace se zákazníkem prostřednictvím jednoho partnera. Spojení předních odborníků v oblasti logistiky je ohromná přidaná hodnota, která vstupuje do každého projektu.

Profesionální spolupráce všech partnerů je garancí efektivní realizace vysoce funkčního logistického řešení pro každé průmyslové odvětví.

VertiFlex

logo_vertiflex

Za VertiFlexem stojí nadšení lidé s mnohaletými celoevropskými zkušenostmi v automatizaci skladů a intralogistiky. Naším cílem je konzultovat a radit našim klientům v oblasti moderních skladových technologií a pomáhat řešit jejich problémy pomocí různých inovativních řešení, která kombinují automatizovaná́ skladovací a přepravní zařízení, integrací procesů a inteligentního softwaru s umělou inteligencí. Nechceme být pouze dodavatelem, chceme být partnerem.

www.vertiflex.eu

Skladon

logo_skladon

Společnost Skladon zajišťuje služby v oblasti outsourcingu logistiky. Skladon se stará, aby veškeré procesy, spojené se skladovým hospodářstvím a logistikou, byly na profesionální úrovni a splňovaly požadavky pro rozvoj obchodu zákazníka. Skladon doručuje do více než 160 zemí světa a díky spolupráci s lokálními partnery jsou zásilky do čtyř zemí doručovány na druhý den.

www.skladon.cz

Körber Logistics

logo_koerber

Společnost Körber Logistics je poskytovatelem řešení dodavatelského řetězce s potřebnou hloubkou znalostí a vizí. Ne s jedním produktem, ale řadou osvědčených řešení, která odpovídají zákaznické velikosti, obchodní strategii a strategii růstu. Körber Logistics je dodavatelem nejen softwaru, ale i automatizace, hlasu, robotiky, manipulace s materiálem a odborné znalosti, které to vše spojí dohromady do funkčního celku. Körber Logistics je globální partner, nejen pro současnost, ale hlavně pro budoucnost podle rozvoje vašich potřeb.

www.koerber.com

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti