Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Navýšení skladové kapacity při stávající podlahové ploše skladu
  • Třídění a vychystávání objednávek na více úrovních současně
  • Dvoupodlažní plošiny s policovými regály s plochou více než 10 000 m²


FUNKCE

Alza je největší internetový obchodník, uznávaný lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v Česku a na Slovensku. Obchodní strategie je založena na jednoduchých, ale velmi účinných principech: nabízet široké portfolio produktů a nadstandardních služeb, mít vždy zboží skladem, vytvářet win–win business.

Alza se zaměřuje na výkon a dosahování vysokých cílů, zároveň ctí principy odpovědného podnikání vůči zákazníkům, obchodním partnerům, zaměstnancům, společnosti a životnímu prostředí. Dostatečná skladovací plocha a vysoce výkonná logistika jsou klíčem pro úspěch v oblasti e-commerce. Navýšení plochy skladu je možné efektivně dosáhnout vestavěnou plošinou s policovými regály při zachování stávající podlahové plochy.

Pro navýšení skladovací kapacity s využítím výšky haly byla zvolena instalace dvoupodlažní ocelové plošiny. Doplnění plošiny o policové regály přineslo skladovací plochu o výměře více než 10 000 m². Celý projekt byl navržen tak, aby bylo možné třídění i vychystávání objednávek na více místech zároveň.

Michal Beneš

Michal Beneš

Managing Director

Největšímu českému internetovému prodejci jsme pomohli navýšit skladovou kapacitu o desítky tisíc metrů díky vestavěné dvoupodlažní plošině s policovými regály, čímž došlo i k navýšení efektivity práce díky vychytávání objednávek na více úrovních současně. 
Hledáte způsob, jak navýšit vaše skladové kapacity a nechcete navyšovat podlahovou plochu skladu? Ozvěte se nám.


Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Navýšení skladové kapacity při optimálním využití výšky a plochy haly

  • Zvýšení efektivity práce

  • Úspora nákladů za případný pronájem nového skladu

  • Desítky tisíc metrů skladovací plochy

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti