Upravit stránku

Skladovací zařízení je obzvláště univerzální a velmi flexibilní: regálové systémy BITO jsou vysoce kvalitní a vhodné pro skladování všech možných předmětů. Lze je optimálně přizpůsobit každé místnosti z hlediska výšky a délky, snadno se montují nebo přestavují, lze je snadno dodatečně doplnit a jsou ideální pro skladování a vychystávání volných předmětů a nepaletovaných jednotek a vnějších obalů.

ZÁKLADNÍ ROZDĚLENÍ

Průmyslové regály

Regálový systém v průmyslovém segmentu musí splňovat různé požadavky. Regály BITO jsou navrženy tak, aby je bylo možné individuálně přizpůsobit a rozšířit podle přání a požadavků zákazníka.

S vysokými regály BITO lze plně využít výšky místnosti, zatímco nižší varianty regálů umožňují přístup ke zboží bez žebříku.

Vysoké nebo těžké náklady, velkoformátové zboží, malé balíky nebo kontejnery BITO - v závislosti na velikosti a hmotnosti skladovaného zboží jsou regály k dispozici v různých šířkách podlahy a nosnostech.

Regály BITO pro průmyslový sektor jsou k dispozici v různých typech: Typ EL (extra lehký), typ L (lehký), typ M (střední), typ S (těžký) a typ Large Shelving. V závislosti na kategorii se liší jak nosnost polic (100 - 350 kg), tak nosnost jednotlivých policových polí. (800 - 1600 kg).


Vychystávací regály

Regály BITO jsou ideálními přípravnými regály. Mohou být obsluhovány z obou stran podle principu FIFO (first-in-first-out), a proto jsou velmi vhodné pro zásobování montážních stanic díly.

Regály lze pohodlně plnit z jedné strany, zatímco díly potřebné pro výrobní a montážní proces lze rychle a snadno vyjmout z druhé strany. Regálový systém umožňuje nejen přehledné a dobře strukturované zásobování díly a výrobky, ale nabízí také dostatek místa pro rezervní zásoby.

Odkládací police jsou k dispozici v provedení s jednou hloubkou (pro jeden kontejner) nebo s dvojitou hloubkou (pro dva kontejnery). K dispozici jsou také s rovnými a šikmými policemi. Šikmé provedení polic je vhodné zejména pro přehlednou prezentaci a ergonomické a rychlé vyjímání zboží.


Archivní regály

Tyto regály BITO jsou ideálním řešením pro archivaci spisů nebo jejich dlouhodobé skladování s úsporou místa.

Police jsou k dispozici v provedení s jednou hloubkou (vhodné pro jednu řadu pořadačů na polici) a s dvojitou hloubkou (pro dvě řady pořadačů na polici) - pozinkované nebo s povrchovou úpravou ve světle šedé barvě (RAL 7035) v závislosti na vašich preferencích.

Integrovaný zadní doraz zabraňuje vyklouznutí pilníků z přihrádek. Boční ochranný kryt proti pádu, který je k dispozici jako přídavný prvek, zajišťuje, že pilníky nespadnou na stranu.


STOJNY

 • Vysoká nosnost Díky staticky výhodnému řešení profilů je možné realizovat regály až do výšky 10m.
 • Jsou poměrně úzké, jen 50 mm, tedy celkový prostor je velmi dobře využitý.

STOJNÉ RÁMY

 • Jednoduchá bezšroubová montáž na místě - tedy možnost přizpůsobení podmínkám prostoru.
 • Systémové děrování v rastru po 25 mm umožňuje optimálně nastavit výšku polic podle individuálních požadavků.

TRAVERZY

 • Traverzy poskytují výbornou stabilitu.
 • Díky traverzám má celý regál vynikající stabilitu a montáž je hračka. Traverzy se 3 háky na každém konci se pevně spojí se stojinami a pomocí háčků zajistí.

POLICE

 • Stabilní police s držáky Boční hrany ve stabilním provedení s hranatým průřezem, hloubkové hrany s 3 dílným bezpečnostním okrajem.
 • Výztužné profily v bočním směru a pod tlakem spojené rohy zabezpečují vysokou stabilitu.
 • Police jsou částečně děrované na použití plechových přihrádek.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Široká škála příslušenství dělá z BITO policových regálů vhodnou alternativu pro každé prostředí a průmysl. Dostupné také jako vícepodlažní konstrukce.

PŘEHLED NOSNOSTÍ POLIC / POLÍ

Max. nosnost police/pole

Typ regáluRegál ELRegál LRegál M / SRegál s extra velkými policemi
Max. nosnost police100 kg100 ks200 / 300 kg350 kg
Max. nosnost pole800 kg1.300 kg1.600 kg1.600 kg

 

NOSNOST / ÚROVEŇ
Délka police750 mm1.000 mm1.300 mm1.500 mm2.000 mm
Užitná hloubkanosnost za ředpokladu rovnoměrného rozložení
300 mm200 kg100, 200 kg100, 200 kg--
400 mm200 kg100, 200, 300 kg100, 200 kg--
500 mm200 kg100, 200, 300 kg100, 200 kg350 kg350 kg
600 mm200 kg100, 200, 300 kg100, 200 kg350 kg350 kg
800 mm200 kg200 kg200 kg350 kg350 kg

 

POLICOVÝ REGÁL TYP EL A TYP L

Mnohé police jsou často předimenzované pro skladování lehkého zboží. S policovým regálem typu EL, který nepotřebuje přídavné příčníky a přesto unese 100 kg na polici, vám nabízíme optimální řešení. Vložením dalších příčných nosníků lze bez větší námahy zvýšit zatížení pole ze standardních 800 kg na 1300 kg - přechod z typu EL na typ L. Policové regály lze použít pro všechna odvětví a každou firmu.

POLICOVÝ REGÁL TYP M A TYP S

Požadavky na regálový skladovací systém jsou velmi různé: vysoké police pro velké a těžké zboží, několik polic pro mnoho malých balení, vysoké police pro využití výšky místnosti, nižší verze umožňující manipulaci i bez žebříků - naším úkolem je nabídnout správné řešení pro každou potřebu. To není žádný problém s průmyslovými regály typu M a typu S. S odpovídajícím příslušenstvím se rozmanitosti provedení meze nekladou pro všechna odvětví a všechny společnosti.

KANCELÁŘSKÉ A ARCHIVNÍ REGÁLY

Navzdory stále se rozšiřující digitalizaci stále existují soubory, které je třeba po určitou dobu uchovávat v papírové podobě. Zejména zde je důležité uspořádat místnosti tak, aby co nejvíce šetřily místem. Archivní regály BITO lze optimálně přizpůsobit příslušným podmínkám díky různým výškám a délkám. Jsou k dispozici také v jedno- nebo dvouhloubkovém provedení a pozinkované nebo lakované v barvě RAL, např. světle šedé RAL 7035.

 • Výška polic nastavitelná po 25 mm
 • Vysoká stabilita
 • Jednoduchá montáž

NÁVRH PRODEJNÍCH MÍSTNOSTÍ

Navrhování přepravek nebo celých skladů podle promyšleného barevného konceptu vytváří nejen příjemnější prostředí. Barva také vymezuje, jasně přiřazuje nebo podporuje firemní design. Tuto myšlenku přebíráme a nabízíme vám různé barevné koncepty pro skladování a prezentaci vašich výrobků. Ty usnadňují život ve skladu i ve výrobě.

 • Lepší prezentace zboží
 • Vymezení jednotlivých obchodních oblastí nebo sortimentu
 • Organizace kontroly kvality, např. vymezení omezeného prostoru pro skladování.
 • Vytvoření příjemné pracovní atmosféry

SKLADOVÁNÍ PNEUMATIK

Ať už jde o letní, nebo zimní pneumatiky: Pokud je nepotřebujete, je třeba pneumatiky řádně uskladnit. Pouze odborné skladování může zajistit jejich bezpečnost na silnicích a prodloužit jejich životnost. Nosiče pneumatik z řady BITO byly vyvinuty speciálně pro tento účel. Stabilní příčníky na pneumatiky a hloubka 400 mm umožňují ukládat pneumatiky nebo ráfky o průměru 578 až 624 mm ve vzpřímené poloze.

 • Alternativa k horizontálnímu skladování
 • Speciálně tvarované příčníky chrání pneumatiky a ráfky
 • Umožňuje individuální přístup ke každé pneumatice/ráfku.

OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO SKLADOVÁNÍ

Nezáleží na tom, zda jde o zásobování materiálem ve výrobě, ve skladu nebo v expedici, a na tom, jaké konkrétní požadavky máte na regály pro skladování drobných dílů, najdeme pro vás to správné řešení.
Vaše výhoda: Jako jeden z mála výrobců regálů a zásobníků jsou tyto dva komponenty vzájemně optimálně sladěny.

 • Lepší prezentace zboží
 • Vymezení jednotlivých obchodních oblastí nebo sortimentu
 • Organizace kontroly kvality, např. vymezení omezeného skladovacího prostoru
 • Vytvoření příjemné pracovní atmosféry

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti