Upravit stránku

Co vás čeká?

Projekt CPT Flow je začleněn do celosvětového transformačního programu skupiny HARTMANN nazvaného COMPASS, a jeho implementace patří mezi klíčové strategické priority této skupiny. Jedním z hlavních pilířů tohoto programu je optimalizace nákladů a související investice do nových technologií a vylepšení výrobních procesů. V této oblasti může společnost Körber poskytnout své zkušenosti.

CPT představuje operační sadu, která obsahuje průměrně 16 komponent nezbytných pro konkrétní operační zákrok. Zajištěná připravenost a snadná dostupnost těchto sad mohou výrazně zkrátit dobu předoperační přípravy i samotného zákroku, a to až o několik desítek minut. Hlavním cílem společného projektu bylo efektivnější organizování vnitropodnikové dopravy a v důsledku toho i výroby jednorázových sad pro operační sály. K dosažení tohoto cíle bylo nezbytné přepracovat celý výrobní proces v závodě HARTMANN – RICO ve Veverské Bítýšce.

Inovativní metoda zásobování výrobních linek je plně automatizovaná a umožňuje výrobu operačních sad přímo na míru potřebám konkrétního lékařského zákroku. Ve výrobním závodě ve Veverské Bítýšce se vytváří přibližně 8000 různých typů operačních sad v celkovém množství přibližně 3,6 milionu sad ročně.

Řečníci:

Jan Rindt - Körber Supply Chain Automation

Jan Rindt absolvoval Strojní fakultu ČVUT v Praze, kde se specializoval na obor Automatizace výrobních zařízení. Po ukončení studií získal více než 22 let pracovního zkušenosti v různých společnostech zaměřených na automatizaci v logistice. Od června 2018 působí Jan jako vedoucí prodeje automatizovaných systémů pro střední a východní Evropu (CEE) a zároveň zastává roli manažera pobočky v Praze ve společnosti Körber Supply Chain Automation GmbH, která je součástí mezinárodního technologického koncernu Körber.

Radek Šikula - HARTMANN GROUP

Radek Šikula zastává pozici Plant Manager ve společnosti Hartmann od roku 2015. Již od studií na VŠE v Praze se specializuje na obor logistika a v průběhu své kariéry získal bohaté zkušenosti na různých pozicích zaměřených na přepravu a logistické procesy.

Körber + Hartmann přednáška

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti