Upravit stránku

Co vás čeká?

Tato originální přednáška nás zavede do fascinujícího a provokativního pohledu na každodenní aktivity spojené s analýzou dat, auditem a hledáním problémů. Jak bychom mohli opomenout analýzu dat? Jak komunikovat s lidmi během auditu, když jsou němí na hluchého a oba slepí? Problémové hledání je představeno jako komické dobrodružství, následně jsou vymezeny kroky, které jistě nevedou k úspěchu, včetně umístění na bedně v soutěži absurdity.

Přednášející se nevyhnou ani tomu, jak prezentovat výsledky tak, aby nedávaly smysl, a přináší inspiraci k myšlení mimo ustálené normy. Připravte se na nekonvenční, neuvěřitelně podnětnou a zábavnou cestu do světa, kde paradoxně selhání může být klíčem k překvapivým objevům.

Řečník:

Petr Jalůvka - KLA

Ing. Petr Jalůvka, narozený v roce 1976, je společníkem a jednatelem ve firmě DYNAMIC FUTURE s.r.o. od roku 2001 a od roku 2013 působí jako konzultant ve společnosti ESCARE. V roce 1999 dokončil svá studia na VŠB-TU Ostrava se zaměřením na provoz a údržbu dráhových vozidel a současně absolvoval souběžné studium na Ostravské univerzitě se specializací na učitelství odborných předmětů.

Již během studia se věnoval optimalizaci procesů a dynamické simulaci během stáží ve společnostech FORD AUTOPAL a ŽDB a.s. Po ukončení studia započal svou profesní kariéru v ŽDB a.s. na pozici logistika. S dlouholetými zkušenostmi a odborným přínosem se Ing. Petr Jalůvka stal respektovanou osobností v oblasti logistiky.

Max Kovář - KLA

Max Kovář začal jako truhlář a od roku 2008 se věnuje logistice. Začínal jako skladník u DHL pro Visteon Corporation a během dvou let postoupil na vedoucí pozici v centrálním skladu. V roce 2012 přešel do Varroc Lighting Systems jako vedoucí projektu "Outsourcing interní logistiky", kde se stal vášnivým odborníkem v této oblasti. V roce 2014 přešel do Varroc Lighting Systems na pozici vedoucího interní logistiky a v roce 2017 vytvořil samostatné oddělení "Interní logistika VLS".

Max Kovář se dále zdokonaloval studiem na logistické akademii a v roce 2018 přešel do společnosti TATRA TRUCKS a.s. na pozici vedoucího interní logistiky. Od září 2019 je ředitelem logistiky ve společnosti Skladon, specializující se na outsourcing logistických služeb v oblasti e-commerce, kde má pod svou zodpovědnost také oddělení logistického inženýrství a zákaznického servisu. Max je vášnivý odborník s bohatými zkušenostmi a širokým spektrem dovedností v oblasti logistiky.

KLA přednáška

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti