Upravit stránku

Co vás čeká?

Představíme vám úspěšnou realizaci rozsáhlého projektu v největším logistickém centru společnosti ALZA.cz a.s. v Chrášťanech.

Tento projekt zahrnuje instalaci výkonného třídícího systému, který dokáže zpracovat až 5 500 zásilek za hodinu, včetně potřebných dopravníků a shozů. Další klíčovou součástí je systém robotické paletizace, kde čtyři roboti současně připraví až 60 palet za hodinu na 32 nezávislých pozicích. Pro efektivní manipulaci s paletami k robotům byl instalován robustní dopravníkový systém.

Řečník:

Ing. Jiří Vacek - TMT a.s. Chrudim

Ing. Jiří Vacek je obchodní ředitel společnosti TMT a.s. v Chrudimi, který se řadí mezi přední odborníky v oboru dopravníkových systémů, automatizace a robotizace.

Své působení ve firmě TMT zahájil v roce 1996 jako obchodní zástupce a postupně se vypracoval na vedoucí pozici v obchodním oddělení. Od ledna 2020 pak zastává pozici obchodního ředitele.

Jeho motto "Velké logistické projekty jsou pro nás výzvy, které nás baví a společně nabyté zkušenosti vás posouvají dál" reflektuje jeho nadšení pro inovativní a komplexní řešení, která přináší prospěch zákazníkům. Navzdory svému zaměření na obchodní stránku práce je schopen díky svým znalostem a zkušenostem konstruktivně diskutovat s klienty o technických aspektech projekčních řešení.

 

TMT Chrudim Petr Vacek

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti