Upravit stránku

Co vás čeká?

V rámci prvního dne konference Logistika v praxi 2024 bude prezentován projekt o integraci spádových regálů na palety do provozu společnosti Magna Automotive.  Díky dlouholeté spolupráci je možné ukázat hned několik realizací, na kterých společnost spolupracovala právě s BITO skladovací technika. Přednáška je koncipována spíše prakticky, aby si každý uměl představit, co obnáší příprava takových projektů, na co si dát pozor a jaké výhody systém PDS přináší.

Řečníci:

Marek Gallo - Magna Automotive CZ

Jan Třináctý - BITO skladovací technika

Marek Gallo se v logistice pohybuje již od roku 2003 a stihl tak projít různými pozicemi. Získal široké spektrum znalostí a dovedností zásadních právě pro tuto oblast. Postupem času se vypracoval až na pozici výrobního ředitele, a to právě ve společnosti Magna Automotive. Díky své pozici a rozsáhlým zkušenostem byl aktivně zapojen do projektů instalace spádových regálů. Na straně dodavatele se na těchto projektech podílel Jan Třináctý, který se v oboru skladovacích technologií angažuje ve společnosti BITO od roku 2017.

V rámci prezentovaných realizací bude představen i projekt, který naleznete v našich případových studiích -> ZDE.

Magna Bito přednáška

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti