Upravit stránku

Co vás čeká?

Tato inovativní technologie propojuje fyzický svět s digitálními modely, umožňujíc podnikům lépe porozumět a optimalizovat své procesy. Michal Ukropec nám přiblíží, jaký význam mají tato dvojčata v praxi a jak mohou posílit inovace v oblasti průmyslu, energetiky a mnoha dalších odvětvích.

Dále pak vysvětlí, jak společnost twinzo hraje klíčovou roli v implementaci živých digitálních dvojčat v českých a slovenských firmách a jak tato společnost přináší nejen technologickou excelenci, ale také kreativní přístup k řešení reálných firemních výzev.

Řečník:

Michal Ukropec - twinzo

Jako výkonný ředitel působí Michal Ukropec ve firmě twinzo od roku 2020. S podnikáním začal již na střední škole. Po absolvování vysoké školy založil vlastní společnost, kterou po 23 letech předal mladšímu nástupci, aby se mohl plně věnovat novým výzvám, konkrétně globální expanzi twinzo. Navzdory svému vzdělání v oboru účetnictví se v praxi osvědčil jako IT profesionál a vizionář.

twinzo Michal Ukropec

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti