Upravit stránku

Výběr a potažmo uplatnění konkrétních regálových systémů a disponibilní objemy jednotlivých položek kompletačních skladů závisí rozhodující měrou na odchozím množství položek za definovanou časovou jednotku. Směrodatný není zpravidla počet doplňovacích procedur, nýbrž obrat položky. Samozřejmě, že efektivní nejsou ani příliš malá disponibilní množství, protože by vedla k neobhajitelně vysoké frekvenci doplňování anebo by hodně narušovala průběh kompletace, neboť by chyběly položky v místě kompletace.

Systémová řešení

Výběr kombinovaných regálových systémů a jejich konkrétní uspořádání závisí na mnoha faktorech. Při koncepci skladu tak může hrát rozhodující roli rychlost kompletace, optimalizace cest, úspora místa anebo typ skladovaných položek. Vedlejším efektem investic do takových systémů jsou racionalizované podnikové procesy, úspora pracovní doby díky kratším přístupovým a dopravním časům, úspora plochy, zvýšení pracovních výkonů pracovníků, čili vyšší produktivita.

Firma BITO realizovala celou řadu takovýchto projektů, a získala si tím velmi dobré jméno.

Na přesném návrhu materiálových toků a následném vypracování ekonomického řešení pracují vždy specializované projektové týmy.
Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti