Upravit stránku

Co vás čeká?

Logistické centrum společnosti eD System nedávno dokončilo svou největší inovaci v historii, implementaci nového automatizovaného a vychystávacího řešení, které zásadně ovlivnilo logistické procesy od příjmu až po expedici. Tato implementace trvala 14 měsíců a probíhala za plného provozu skladu, aniž by negativně ovlivnila doručování zásilek zákazníkům.

Součástí projektu byla dodávka 16 vertikálních zakladačů a plně automatická dopravníková linka se čtyřmi vychystávacími zónami, vybavenými Pick-to-Light technologií a řízenými softwarem VertiNode AI, který umožňuje obousměrnou výměnu informací s nadřazeným WMS systémem.

Cílem projektu bylo automatizovat a zefektivnit procesy v oblasti vychystávání zboží a zvýšit kapacitu odbavených objednávek, což odpovídá kontinuálnímu růstu společnosti. O tom, zda byly cíle projektu dosaženy, se dozvíte v příspěvku Bohumila Tejnického, Managing partnera společnosti VertiFlex, a Bohuslava Kaněry, ředitele logistiky společnosti eD System.

Řečníci:

Bohumil Tejnický - VertiFlex

Bohumil Tejnický disponuje více než 15 lety celosvětových zkušeností v oblasti automatizované intralogistiky. Aktivně se podílel na implementaci skladové automatizace ve více než 100 společnostech po celém světě a na vývoji automatických vertikálních zakladačů a softwaru. V současnosti působí jako managing partner ve společnosti VertiFlex, která je oficiálním partnerem firem Weland Solutions, Swisslog a Geek+ a specializuje se na dodávku integrovaných logistických řešení v regionu střední a východní Evropy. Bohumil je rovněž tvůrcem unikátního softwaru pro automatizované skladování, VertiNode Ai, který využívá umělé inteligence pro optimalizaci procesů. Jeho hlavním cílem je nastavovat trendy ve světovém vývoji skladové automatizace s odvahou a inovacemi ze České republiky.

Bohuslav Kaněra - eD System

Bohuslav Kaněra má již 15 let pevně ve svých rukou řízení skladu společnosti eD System, kde úspěšně supervizuje více než sto zaměstnanců v logistickém oddělení. Díky jeho vedení jsou logistické služby společnosti na špičkové úrovni a logistické procesy se neustále inovují podle aktuálních trendů. Jeho výkony jsou obdivuhodné - sklad stabilně dosahuje 99,9 % sledovaných kvalitativních ukazatelů a 97 % objednávek je doručeno do 24 hodin napříč regionem střední Evropy. Ředitel logistiky společnosti eD System, Bohuslav Kaněra, se celý život řídí oblíbeným moudrem "Nad nikoho se nepovyšuj, před nikým se neponižuj".

Vertiflex + eD System

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti