Upravit stránku

Kontrukční systémy BITO jsou velmi stabilní, flexibilní a dostupné v mnoha verzích. Proto je lze dobře začlenit do různých skladových koncepcí. Ať už jako skladovací plošina, plošina pro dopravníkové technologie, plošina pro vychystávání zakázek, plošina pro údržbu nebo spojovací plocha v regálových systémech v podobě schodišťových věží, lávek, průchodů a chodníků - plošiny vytvářejí další možnosti ve vašem skladu nebo výrobním prostoru. Cenný prostor by neměl zůstat nevyužitý!

Vícepodlažní konstrukce systému umožňuje uspořádat jednotlivé úrovně různě podle požadavků. Plošiny umožňují lépe využít stávající podlahovou plochu skladu, protože je plně využita výška skladu a otevírají se dříve nevyužité plochy. Zejména ve vyšších halách mohou plošiny s ocelovou konstrukcí více než zdvojnásobit skladovací plochu. Pokud je třeba skladovat těžké náklady, je nutné použít obzvláště odolný a vhodně navržený regálový systém. Díky mimořádně stabilní, samonosné ocelové konstrukci je systém plošin ideálně vhodný pro skladování těžkých břemen.

Plošné zatížení až přes 1 000 kg/m² je možné za předpokladu, že podlaha haly má dostatečnou nosnost. Rámová konstrukce umožňuje upustit od diagonálního vyztužení, což znamená, že systém je přístupný ze všech stran. ze všech stran. Sloupový rastr je u tohoto systému prakticky libovolně volitelný.

INFORMACE O PRODUKTU

Druh skladování

 • Skladování, vychystávání, ulička v uličce vícepodlažní konstrukce

Obsluha systému:

 • Ruční ovládání

Způsob skladování:

 • Různé možnosti v závislosti na kombinaci s dalšími skladovacími a nastavovacími systémy

Využití plochy/objemu:

 • Skladovací prostor lze využít několikanásobně
 • Vysoké využití objemu díky vícepodlažní konstrukci

OBLASTI POUŽITÍ

 • Jako skladovací prostor pro objemné zboží nebo jako prostor pro další kanceláře/pracoviště.
 • Kombinace, základ nebo rozšíření pro vícepodlažní regálové systémy nebo systémy průtoku palet.
 • Jako dopravní plošina, přístup k údržbě nebo jako dodatečná konstrukce pro automatické regálové systémy.

OBALOVÉ JEDNOTKY

 • Malé boxy, jako jsou plastové přepravky, kartonové krabice nebo volné předměty
 • Palety a speciální nosiče nákladu
 • Technologie dopravníků přepravek a palet, třídicí systémy
 • Regálové systémy
ocelová mezipatra
ocelové plošiny

VÝHODY OCELOVÝCH PATER

UNIVERZÁLNÍ A FLEXIBILNÍ

 • Dokonalá integrace do stávajících provozních systémů
 • Vytvářejí další montážní, odbavovací a skladovací prostory nebo dokonce kancelářské a společenské místnosti.
 • Vícepodlažní konstrukce umožňuje navrhovat jednotlivá podlaží různě v závislosti na požadavcích.
 • Flexibilní využití prostoru, aby bylo možné rychle reagovat na sezónní výkyvy, nárůst sortimentu a zakázek.
 • Také prostor pod plošinou lze využít podle požadavků zákazníka - např. jako pracovní plochu.
 • Instalace také ve výrobním prostředí, např. k přestavbě nebo servisu strojů.

NÁKLADOVĚ A PŘÍNOSOVĚ EFEKTIVNÍ

 • Optimální využití prostoru prostřednictvím násobení skladovací plochy a plného využití výšky místnosti
 • Modulární konstrukce - instalace, přestavby nebo rozšíření rozšíření lze realizovat rychle a s relativně a s relativně malým úsilím.
 • Za zlomek ceny nového skladu jsou plošiny plošiny jsou vhodné pro rychlé rozšíření skladovacích prostor.
 • Rychlé přizpůsobení skladu budoucím požadavkům 
 • Časově úsporné vychystávání objednávek na několika úrovních současně, a tím i efektivnější zpracování objednávek
 • Skladovací plošiny lze integrovat do skladu a zároveň skladu za provozu.

ROBUSTNÍ A BEZPEČNÝ

 • Obzvláště stabilní konstrukce
 • Zatížení až 1 000 kg/m² (dostatečná nosnost podlahy haly)
 • Povrchy jsou lakované nebo žárově pozinkované, aby byly chráněny proti korozi a vlivům prostředí
 • Navrženo v souladu s bezpečnostními předpisy. bezpečnostními předpisy sdružení pro pojištění odpovědnosti zaměstnavatelů a normami
OCELOVÉ PLOŠINY
mezzaniny
ocelová patra

SOUČÁSTI SYSTÉMU A VARIANTY VYBAVENÍ

1. SLOUPY

Podpěry plošinového systému BITO jsou vyrobeny z plnostěnného ocelového profilu a jsou dimenzovány podle plánovaného zatížení.

PODPĚRA

2. PODLAHY

Jako podlahové krytiny jsou k dispozici dřevotřískové desky, pozinkované rošty nebo šachovnicové desky. V závislosti na individuálních požadavcích a potřebách a na druhu zatížení s vámi vybereme nejvhodnější materiál.

podlahy
průvlaky

4. ZÁBRADLÍ

Zábradlí plošinových systémů BITO je navrženo v souladu s bezpečnostními předpisy Asociace pojištění odpovědnosti zaměstnavatele a platnými evropskými normami. Zábradlí mají madlo a je vyrobeno z robustní kruhové trubky. Soklové lišty jsou speciálně lemované plechy, které se umísťují kolem vnějšího okraje podlahy plošiny a uliček a chrání ji. Toto uspořádání zajišťuje, že ani při práci na vysokých úrovních nedochází k ohrožení bezpečnosti personálu.

zábradlí
schodiště

5. SCHODY

Schody ocelového systému jsou vybaveny ochranným zábradlím a mohou být volitelně dodány s mezipodestou nebo bez ní. Schody jsou bezpečné pro chůzi a jsou k dispozici v šířkách stupňů 800 mm, 1 000 mm nebo 1 200 mm. V závislosti na namáhání a podmínkách jsou volitelně vyrobeny z mříže, šachovnicového plechu nebo dřeva.

6. PŘEDÁVÁCÍ MÍSTO

Na plošinách nebo uličkách lze zřídit stanice pro překládání palet, které usnadňují doplňování zboží a překládání materiálu a jsou bezpečné. Zatahovací paletová stání s řetězem jako ochrannou bariérou jsou cenově nejefektivnější variantou. Zábradlí se skládají z ručních a kolenních trubek a dvou sloupků s odnímatelným červenobílým plastovým zábranným řetězem. Řetěz je posunut nejméně o 800 mm dozadu.

předávací místo
otočná branka

7. OTOČNÁ BRANKA

Otočné branky jako druhá varianta paletové překládací stanice mají vždy uzavřenou stranu - bez ohledu na směr, kterým se překládka uskutečňuje. Tím je zajištěna optimální ochrana osob při překládání, zejména ve velkých výškách. Obzvláště snadná manipulace.


ocelová patra

NA MÍRU A EFEKTIVNĚ 

Ocelové konstrukční plošiny od společnosti BITO zajistí, že cenný prostor ve skladu nebo ve výrobě nezůstane nevyužitý. Nákladově náročné skladovací prostory tak získávají dvojnásobnou hodnotu. Je pro nás důležité, abychom v každém případě přizpůsobili konstrukci plošiny individuálně konkrétním požadavkům a společně se zákazníkem vypracovali její uspořádání. 
Do celého procesu integrujeme co nejvíce standardizovaných procesů, aby byly projekty co nejefektivnější z hlediska nákladů. Tímto způsobem vznikají individuální, na míru šité, odpovídající a přitom velmi efektivní systémy pro každou realizaci, bez ohledu na její složitost.

PORADENSTVÍ ZAMĚŘENÉ NA ŘEŠENÍ

Každý detail musí být správný. Zejména v oblasti integrace platforem do stávajících systémů je třeba zvážit mnoho věcí a je důležité mluvit společným jazykem se systémovými integrátory a zákazníky. Ptáme se právě na požadavky, které existují v oblasti rozhraní s obchody třetích stran, jako jsou automatizované systémy.  Je třeba je znát, aby interakce různých oborů mezi regálovými systémy nebo automatizovanými systémy a plošinou mohla probíhat hladce.

VŠE Z JEDNOHO ZDROJE

Od počáteční poptávky, zadání zakázky, sledování všech procesů až po převzetí projektu dohlížíme a kontrolujeme každý jednotlivý krok, přičemž vždy sledujeme celkový obraz. Inženýring je hotový, plánování je dokončeno, ocelové komponenty jsou navrženy a jednotlivé díly vyrobeny. Nyní koordinujeme výstavbu jevištních systémů s montážními partnery a jsme zodpovědní za řízení stavby a úzkou koordinaci s montážním týmem. Tím naše práce nekončí, protože se staráme také o vše, co následuje po montáži. Ať už se jedná o zákaznický servis, přestavby, přístavby - společnost BITO je tu vždy pro zákazníka.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti