Upravit stránku
papera

Proč nás klient oslovil?

  • Kvalitní zpracování
  • Efektivní využití prostoru

FUNKCE

Do nově vzniklé pobočky v Praze byly dodány spádové regály na palety, válečkové dráhy a také speciální řešení uložení spádových regálů na plošině, které umožnují skladování na volné ploše pod spádovým regálem.

Celková skladová kapacita na regálech přesahuje 1200 paletových míst. Netradičním řešením je vychystávací tunel pod spádovým regálem, který umožňuje efektivního využití skladového prostoru pro vychystávání. Ve spádovém tunelu jsou umístěny válečkové dráhy, které umožňují transport palet po válcích, avšak bez spádu.

Dále jsme pro vychystávání položek v kategorii „C“ z kartonů zvolili spádové police, které poskytují dostatečné množství unikátních vychystávacích lokalit a zároveň poskytují dostatečnou zásobu, aby mohla být nastavena optimální frekvence doplňování zboží.

Martin Hynčica

Martin Hynčica

Head of Sales & Marketing

Kombinace ocelové plošiny a spádových paletových regálů pro efektivní skladování.
Hledáte způsob, jak vylepšit Vaši intralogistiku? Ozvěte se nám. 
Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Kapacita 1200 paletových míst
  • Dodáno s ohledem na potřeby zákazníka
  • Optimalizace využití prostoru

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti