Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Optimalizace využití skladovacího prostoru
  • Skladování atypických palet
  • Přizpůsobení systému skladování pro zavedení principu FIFO

Funkce

Zákazník potřeboval vyřešit plynulý tok vyrobeného zboží mezi výrobou a expedicí, a to na velmi malém prostoru. V rámci projektu bylo vyjasněno, že se jedná o skladování klasických EUR palet, na kterých je uskladněno krmivo. Palety se zbožím mají vždy stejnou váhu a také rozměry. V úvahu tedy přicházelo několik variant řešení, a to buď standardní paletové regály, anebo spádové regály nastavené pro skladování principem FIFO.

Po intenzivní debatě se zákazníkem jsme společně dospěli k názoru, že nejideálnějším řešením bude použití spádových regálů s válečkovými tratěmi. Tato varianta se ukázala jako ideální z důvodu malé plochy mezi výrobou a expedicí. 

Plocha, na které byl instalován regálový systém byla cca 350 metrů čtverečních. Na této ploše byl realizován FIFO spádový regály na palety, který se skládal z 34 spádových drah v celkem 5 patrech. Kapacita regálové dráhy je 8 palet. Tím pádem bylo dosaženo celkové kapacity 1 360 EUR palet.
 

Martin Hynčica

Martin Hynčica

Head of Sales & Marketing

Pro efektivní řešení skladových ploch jsme zvolili spádové regály, které nejlépe vyřešili potřeby našeho zákazníka. Na základě požadavků jsme byli schopni připravit vyhovující řešení, které přineslo nejen optimalizaci skladování, ale i pohybu zboží mezi výrobou a expedicí.
Řešíte podobný problém, nebo potřebujete obecnou radu ke skladování a logistice obecně?

Kontaktovat 

PROJEKT V ČÍSLECH

  • Skladovací plocha (m2) - 350
  • Počet regálových pater - 5
  • Počet spádových drah - 34
  • Celková kapacita palet - 1 360

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti