Upravit stránku
DM drogerie

Proč nás klient oslovil?

  • Vybavení nové části skladovací haly
  • Kvalitní skladová technika
  • Konvenční skladování do výšky 9 metrů

Funkce

DM drogerie postavila kompletně novou část skladu a bylo nutné ji vybavit paletovými regály a obsluhou pomocí retraků. Jedná se o konvenční vysokohustotní skladování do výšky 9 metrů.

Na uskladnění standardních EUR a plastových palet jsme zvolili řešení klasických paletových regálů, které jsou obsluhovány pomocí manipulační techniky typu retrak, který je schopen operovat v uličkách o šířce pod 3 000 mm. Systém je kompletně vybaven ochrannými prvky. Další zákazkou bylo skladování zásoby palet v regálu typu pushback - tedy BITO PROflow a také doplnění regálů typu WS (weitspan - široká rozteč stojin) na ručním vychystávání drobného zboží ve 3. NP skladu. Dále se instalovali spádové regály na plošině na výdej zboží a místo pod nimi je využito na balení.

Celkově bylo dodáno cca 5000 paletových míst, výška rámů 9000 mm, šířka nosníků 2700 a 3600 mm. Pro zvýšení bezpečnosti jsou regály vybaveny ochranami stojin na jednotlivých stojinách a dále jsou konce řad i dvouřad vybaveny svodidly.

Regály typu WS byly provedeny jako specifické řešení v podobě děrovaných plechových panelů, a to z důvodu dodržení BOZP a splnění požadavku na skladování drobného zboží.

Spádové regály jsou standardní řešením BITO až na pushbach na plošině, který je určený pro uskladnění prázdných palet o nosnosti 300 kg. Zajímavostí je zakládání až 9 palet za sebou retrakem.

Michal Beneš

Michal Beneš

Managing Director

Vybavení zcela nové části skladovací haly bylo vyřešeno pomocí paletových regálů o výšce 9 m a dále také spádových regálů typu pushback.
Řešíte podobný problém nebo potřebujete radu ke skladování a logistice obecně?

Kontaktovat 

PROJEKT V ČÍSLECH

  • Počet paletových míst - cca 5 000
  • Nosnostpole paletového regálů (kg) - 4 800
  • Kapacita plošiny se spádovým regálem (EURO palety) - 216
  • Max. hmotnost palety (kg) - 350
  • Rozměry plošiny (m) - 9,6 x 9,8

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti