Upravit stránku

 Proč nás klient oslovil?

  • Požadavek na kvalitní paletové regály
  • Vybavení nových skladových prostor

Funkce

Požadavkem zákazníka byly paletové regály pro uskladnění extra dlouhých palet s dlouhým materiálem. Z hlediska optimálního využití stávající budovy jsme navrhli řešení pomocí mobilních regálů, které sníží potřebné množství uliček v instalaci a zvýší tak utilizaci prostoru na maximum. S ohledem na provoz skladu, respektive počet vychystávaných palet za hodinu provozu, bylo toto řešení rovněž vyhodnoceno jako účelné. Specialitou jsou extra dlouhé nosníky o délce 4500 mm pro uložení materiálu dlouhého až 4300 mm. Koleje mobilního regálu byly uloženy do podkladu podlahy při stavbě nové podlahy v hale.

Celkově byla dodána 15x paletová dvouřada na mobilních podvozcích a dále 42 polí stacionárních paletových regálů pro uložení nestandardních palet. V jedné sekci skladu jsou úrovně vybaveny výplní z dřevotřískových desek. Celková kapacita daná v paletách se speciálními rozměry mimo standard je 540 paletových míst, převedeno na m² úložného prostoru bylo dodáno více než 2 812 m².

Martin Hynčica

Martin Hynčica

Head of Sales & Marketing

Pro efektivní řešení skladování byly zvoleny mobilní paletové regály, které zajistily uložení extra dlouhých výrobků našeho zákazníka.
Řešíte podobný problém nebo potřebujete radu ke skladování a logistice obecně?

Kontaktovat 

PROJEKT V ČÍSLECH

  • Celková uložná plocha (m²) - 2 812
  • Počet mobilních dvouřad - 15
  • Délka nosníku pro uložení dlouhého materiálu - 4 500 mm
  • Počet polí stacionárních paletových regálů - 42
  • Kapacita palet (nestandardní rozměry) - 540

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti