Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Nedostatečná skladová kapacita
  • Vybavení nového skladu

Funkce

Na počátku se uvažovalo o blokovém skladování, ale díky velkému nárustu objemů byl zákazník nucen efektivně využít nové skladové prostory a proto si nechal postavit i vyšší halu, než bylo původně plánováno. Kvůli velké různorodosti výrobků a potřebnému rychlému přístupu, byly paletové regály nejvhodnějším řešení. Ve hře byly dvě varianty. Klasické paletové regály obsluhované retraky nebo paletové regály s úzkými uličkami kde budou palety manipulovány systémovými vozíky.

Na základě požadavku na kapacitu více než 4500 paletových pozic bylo jasné, že nejvhodnějším řešením budou paletové regály s úzkými uličkami obsluhované systémovými vozíky, které zajišťují i rychlejší manipulaci s paletami. I když tato varianta byla nákladnější, tak díky vysoké kapacitě a efektivnější obsluze, je předpoklad rychlejší návratnosti celkové investice.

Konečným řešením byla instalace paletových regálů s úzkými uličkami pro systémové vozíky vysoké 9000 mm se 14 dvouřadami a 2 jednořadami. Jednotlivá pole obsahují 4 respektivě 5 úrovní o celkové kapacitě 4857 paletových pozic.  

Jan Šťastný

Jan Šťastný

Sales Manager

Pro efektivní řešení skladování byly zvoleny paletové regály o několika rozměrech, které nejlépe vyřešily potřeby našeho zákazníka.
Řešíte podobný problém nebo potřebujete radu ke skladování a logistice obecně?

Kontaktovat 

PROJEKT V ČÍSLECH

  • Celkový počet paletových míst - 4 857
  • Výška regálu (mm) - 9 000
  • Počet dvouřad - 14
  • Počet jednořad - 2
  • Počet úrovní na pole - 4 - 5

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti