Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Řešení automatického skladu pro kusové zboží
  • Potřeba rychlého a bezchybného vychystávání náhradních dílů
  • Zajištění kapacity pro 140.000 položek náhradních dílů

FUNKCE

ŠKODA AUTO zabezpečuje prodej náhradních dílů již od roku 1992 a v rámci svého rozvoje vybudovala nové skladové a distribuční centrum ŠKODA Originálních dílů. Díky celkové ploše 180.000 metrů čtverečních mu patří titul největší sklad originálních dílů v České republice a současně je jedním ze tří centrálních skladů koncernu Volkswagen v Evropě.

Proces zaskladňování a vyskladňování je plně automatizovaný díky regálovým zakladačům, které se orientují podle laserových paprsků. Celkem 11 regálových uliček s výškou 42 metrů umožňuje uložení 40.000 palet s rychlostí naskladnění a vyskladnění až 200 palet za hodinu. Proces vychystávání individuálních zakázek zajišťuje 12 operátorů v rámci třísměnného provozu. Práci jim usnadňuje systém "pick by light" a každá položka je následně potvrzena naskenováním čárového kódu. Po rozšíření se navýšila kapacita na 20.700 polic pro boxy s náhradními díly.

Michal Beneš

Michal Beneš

Managing Director

Rozšířením ŠKODA Parts Center o automatické regály se podařilo nejen navýšit skladovací kapacitu na více něž 104 000 položek, ale také rychlost odbavování zakázek. Což při denním průměru 28 000 položek znamená zásadní přínos pro efektivní fungování.
Hledáte způsob, jak navýšit vaše skladové kapacity či zrychlit odbavování zakázek? Ozvěte se nám. 
Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Nová hala vybavená AKL automatickými regály s kapacitou 20.700 polic

  • Skladovací kapacita zajištěna pro více než 140.000 položek

  • Urychlení odbavení objednávek s denním průměrem až 28.000 artiklů

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti