Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Potřeba bezpečné manipulace s materiálem
  • Ergonomie pracoviště
  • Efektivní řešení skladovacího prostoru
  • Maximalizace skladovací kapacity

FUNKCE

V rámci divize zaměřené na interiéry spadá Faurecia Pardubice mezi dva závody v České republice, které vyrábí textilní a plastové díly pro automobilový průmysl. Svou unikátnost získal závod díky kombinaci 2 technologií, a to vstřikování plastů a termoformátování textilií. Mezi přední zákazníky se řadí TPCA, GM nebo Škoda.

Na základě požadavků byla nová hala v pardubickém závodě vybavena paletovými regály a doplněna spádovými policemi ve spodním patře pro pohodlné vychystávání materiálu. Pro zajištění bezpečnosti jsou 2 uličky uzavřeny a přístupné tedy jen zaměstnancům obsluhujícím manipulační techniku. Technika je využita pro zakládání do vyšších pater regálů a doplňování palet s materiálem do spádových polic určených pro vychystávání.

Ostatní zaměstnanci, kteří odebírají materiál z venku nebo ve volné uliččce, se tedy vůbec nedostanou do kontaktu s manipulační technikou. Pro maximalizaci bezpečnosti byla horní patra regálů ještě doplněna zasíťováním, aby se předešlo případnému pádu palet na druhou stranu při zákládání.

 

Jan Třináctý

Jan Třináctý

Sales Manager

Vybavením nové haly paletovými regály se spádovými policemi ve spodním patře jsme dosáhli efektivního využití skladovací plochy a zároveň ergonomického vychystávání materiálu. Uzavření uliček či doplnění zasíťování pak přispělo ke zvýšení bezpečnosti na pracovišti.
Hledáte způsob, jak vylepšit Vaši intralogistiku? Potřebujete navýšit skladové kapacity? Ozvěte se nám. 
Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Navýšení kapacity skladovacího prostoru
  • Vybavení paletových regálů spádovými policemi pro zajištění ergonomického vychystávání
  • Zvýšení bezpečnosti pracovního prostředí
  • Zefektivnění práce

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti