Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Potřeba bezpečného uložení nestandardního zboží
  • Efektivní řešení skladovacího prostoru
  • Navýšení skladovacích prostor pro nadrozměrné zboží

FUNKCE

Internetový obchod BONAMI se zaměřuje na prodej nábytku, bytových dekorací či modního příslušenství. Jeho podstatou je inspirovat své zákazníky. Emotional shopping neboli nákup očima jej odlišuje od ostatních tradičních e-shopů. Zákazník tedy nevybírá zboží dle přednostně stanovených parametů, ceny či dodání, ale nechává se ovlivnit svými emocemi a nábídkou unikátních vyrobků. BONAMI působí mimo jiné také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku či Rumunsku a další státy přibývají.

Díky svému zaměření řešila společnost BONAMI možnosti skladování nestandardního i nadrozměrného zboží. Položky jsou natolik specifické, že je nebylo možné skladovat v klasických paletových regálech. Na základě tohoto požadavku jsme tedy navrhli specifické řešení, a to v podobě paletových regálů s dvojitou hloubkou pro uložení takového zboží jako je například sedací souprava. Toto řešení nakonec vedlo i navýšení skladovací kapacity skladu.

Michal Beneš

Michal Beneš

Managing Director

Skladování netradičních či nadrozměrných položek jsme vyřešili díky speciálně navrženým paletovým regálům s dvojitou hloubkou. Tím jsme splnili i další požadavek na efektivní skladování takového zboží.
Hledáte způsob, jak vylepšit Vaši intralogistiku? Potřebujete poradit se specifickým požadavkem na skladování? Ozvěte se nám. 
Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Navýšení kapacity skladového prostoru pro nadrozměrné zboží

  • Jedinečné řešení paletových regálů s dvojitou hloubkou

  • Skladovací plocha využita na maximum

  • Zefektivnění práce

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti