Upravit stránku
logtech

Proč nás klient oslovil?

  • Kvalitní zpracování
  • Optimalizace využití prostoru

FUNKCE

Pro společnost Logtech, která je předním českým výrobcem dopravníkových technologií, jsme v roce 2021 dodávali novou ocelovou konstrukci pod sortovací technologii v logistickém centru významné distribuční společnosti v České Republice.

Malá část ocelové konstrukce byla demontována a převezena ze starší instalace a velká část přesahující 1000 m² byla nově dodána. Ocelová konstrukce je navržena s ohledem na mimořádný výkon sortovací technologie a musí si umět poradit s případnými vibracemi. S ohledem na požadavky dole pod ocelovou konstrukcí bylo nutné minimalizovat ztužidla, abychom dodrželi potřebný maximální průchod. Jako podlahová krytina byly zvoleny ocelové rošty z důvodu požadavku požárně bezpečnostního řešení, aby byla zajištěna průtočnost ocelové konstrukce při spuštění sprinklerového zajištění prostoru.

Martin Hynčica

Martin Hynčica

Head of Sales & Marketing

Tento speciální projekt vyžadoval dodání ocelové kontrukce, která by splnila všechny požadavky zákazníka.
Hledáte způsob, jak vylepšit Vaši intralogistiku? Ozvěte se nám. 
Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Kvalitní ocelová kontrukce - více než 1000 m²
  • Dodáno s ohledem na potřeby zákazníka
  • Optimalizace využití prostoru

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti