Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Řešení efektivního skladování
  • Horizontální a vertikální zvýšení kapacity skladovacích prostor
  • Možnosti pro navýšení výkonu manipulační techniky

FUNKCE

Společnost Schiessl je jedním z nejvýznačnějších dovozců a prodejců komponentů v České republice. Česká pobočka je součástí skupiny společností Schiessl s hlavní centrálou v Mnichově. Základní sortiment představují dodávky komponentů a zařízení pro chladící techniku, klimatizace a klimatizace dopravních prostředků a osobních automobilů. V evidenci skladu je vedeno až 17 000 položek od více 100 dodavatelů z celého světa. Vedení společnosti sídlí v Praze a centrální sklad a zároveň největší plnírna chladiv v Evropě se nachází v Chebu.

Při navyšování skladovacích ploch se společnosti snaží najít vhodná a finančně dostupná řešení, která umožní maximální a zároveň efektivní využití stávajících prostor. A právě k výraznému zlepšení využití podlahové plochy skladu pomáhají VNA vozíky v systémovém skladu. Manipulační technika je rychlejší a poskytuje maximální výkon pro rychlou a bezpečnou manipulaci se zbožím díky úzkým uličkám systémového skladu. Pro dosažení maximalizace využití vertikálního prostoru jsme do skladu společnosti Schiessl dodali i dvoupodlažní vestavěnou plošinu.

Michal Beneš

Michal Beneš

Managing Director

Ve společnosti Schiessl vestavěná plošina pomohla navýšit skladovací kapacitu v rámci stávající podlahové plochy skladu.  Systémový sklad s VNA vozíky také přispěly k rychlejší a bezpečnější manipulaci se zbožím.
Hledáte způsob, jak navýšit vaše skladové kapacity a nechcete navyšovat podlahovou plochu skladu? Ozvěte se nám. 
Kontaktovat 

PŘÍNOS

  • Systémový sklad s VNA vozíky umožňující bezpečnou a rychlou manipulaci s materiálem

  • Zvýšení efektivity práce

  • Využití vertikálního prostoru skladu díky vestavěné dvoupodlažní plošině

  • Využití skladovací plochy na maximum

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti