Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Potřeba navýšení kapacity skladu
  • Využití stávajícího prostoru
  • Vestavěná plošina

Funkce

S rostoucí výrobou bylo nutné zrychlit průtok materiálu z výroby do skladu a také navýšit skladbové kapacity ve výrobním závodě v Tlumačově.

RIM skladuje hotové výrobky v různě velkých kartonových krabicích v blocích na zemi, nepoužívají palety ani jiné regálové systémy. Proto byla zvolena ocelová vestavba, které zajistila další potřebnou skladovou plochu. K přepravě byly zvoleny dopravníkové systémy, které zajišťují transport z výroby do skladu. K překonání výškových rozdílů byly instalovány výtahy, kterou plně automatické a navazují na dopravníkové řešní.

Celkově bylo dodáno 737 m² ocelové konstrukce, která je rozdělena do dvou sekcí kvůli nutnosti instalace protipožární příčky. Podlahy jsou z největší části z dřevotřísky kategorie P6, místy jsou instalovány rošty pro prostup světla a případně i kouře k větracím světlíkům. Dopravníkové systémy na ocelové konstrukci jsou zapuštěny tak, aby byli ve stejné výšce jako podlaha a toto řešení umožňuje snadnou manipulaci s krabicemi po podlaze.

Martin Hynčica

Martin Hynčica

Head of Sales & Marketing

Rozšíření stávajících skladových ploch pomocí plošin je velmi efektivní řešení a v poslední době taky velmi oblíbené. I v rámci této realizace se nám podařilo naplnit požadavky našeho klienta.
Řešíte podobný problém, nebo potřebujete obecnou radu ke skladování a logistice obecně?

Kontaktovat 

Přínos

  • Dodávky dvou samostatně stojících ocelových konstrukci se speciálním snížením v místě dopravníků, abychom zajistili stejnou výšku dopravníku s podlahou vestavby, dále konstrukce obsahují prostupy na výtahy.
  • Každá z ocelových vestaveb má vlastní schodiště.
  • Podlahový krytina je z větší části DTD se speciální úpravou, která má vysokou odolnost vůči tření, které je způsobeno taháním krabic se zbožím po podlaze. Zbytek podlahy je vybaven zinkovanými rošty s okem 44x16 mm, které slouží zejména k prostupu slunečního světla ze světlíků.
  • Maximální využítí stávajících skladovacích kapacit - celková plocha obou ocelových vestaveb je 737 m².

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti