Upravit stránku

Proč nás klient oslovil?

  • Potřeba navýšení kapacity skladu
  • Využití stávajícího prostoru
  • Vestavěná plošina

Funkce

S rostoucí výrobou bylo nutné zrychlit průtok materiálu z výroby do skladu a také navýšit skladbové kapacity ve výrobním závodě v Tlumačově.

Zákazník měl v tomto případě jasnou představu skladového řešení, vzhledem ke specifickým podmínkám na místě, byla zvolena ocelová vestavba – mezzanine. Tento projekt byl kombinací dodávky nás jakožto výrobce skladových řešení a také dodavatele dopravníkového systémů společnosti TMT Chrudim. Dopravníky vedou přímo od montážních linek výroby, čímž se výrazně zkrátil potřebný manipulační čas pro transport hotových výrobků na expedici. Část zboží se nějakou dobu skladuje na ocelové vestavbě, a tak jsou tyto krabice s hotovými výrobky vyvezeny pomocí výtahů, integrovaných do dopravníkového řešení na patro, kde jsou dále blokově skladovány. Část zboží je dopravena rovnou na expediční část skladové haly, kde je zboží připraveno k transportu.

Martin Hynčica

Martin Hynčica

Head of Sales & Marketing

Rozšíření stávajících skladových ploch pomocí plošin je velmi efektivní řešení a v poslední době taky velmi oblíbené. I v rámci této realizace se nám podařilo naplnit požadavky našeho klienta.
Řešíte podobný problém, nebo potřebujete obecnou radu ke skladování a logistice obecně?

Kontaktovat 

Přínos

  • Dodávky dvou samostatně stojících ocelových konstrukci se speciálním snížením v místě dopravníků, abychom zajistili stejnou výšku dopravníku s podlahou vestavby, dále konstrukce obsahují prostupy na výtahy.
  • Každá z ocelových vestaveb má vlastní schodiště.
  • Podlahový krytina je z větší části DTD se speciální úpravou, která má vysokou odolnost vůči tření, které je způsobeno taháním krabic se zbožím po podlaze. Zbytek podlahy je vybaven zinkovanými rošty s okem 44x16 mm, které slouží zejména k prostupu slunečního světla ze světlíků.
  • Maximální využítí stávajících skladovacích kapacit - celková plocha obou ocelových vestaveb je 725 m2.

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou toto téma více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti