Upravit stránku

ROZMĚRY PODLE EUROPALET

Přepravky série MB jsou rozměrově přizpůsobeny europaletám o velikosti 1 200 x 800 mm.

Rozměry přepravek:
300 x 200 mm
600 x 400 mm
800 x 400 mm
800 x 600 mm

Přepravky všech těchto rozměrů jsou k dostání v různě vysokých provedeních.

MB rozměry

SNÍŽENÍ NÁKLADŮ

Vícecestná přepravka MB značky BITO je ekologickým a ekonomickým produktem. Přestaňte zbytečně překládat zboží do jiných obalových jednotek a neustále objednávat další a další kartóny. Urychlete si vyřizování expedičních zakázek použitím přepravky s jednoduchou manipulací.
Automobilce Mazda, která je jedním z našich zákazníků, se investice do přepravek vyplatila již po 10 expedicích, tedy daleko rychleji než při pořizování kartónů na jedno použiti.

Snížení nákladu s MB boxy

ZÁRUKA

Vícecestné přepravky značky BITO splňují velmi náročné požadavky na robustnost a zatížitelnost. Odolnost vůči teplotám od -20 °C do +90 °C, zdravotní nezávadnost a recyklovatelnost. Na tyto vlastnosti od nás dostanete záruku v trvání 5 let.

MB záruka kvality

BEZPEČNOST

Naše přepravky s víky jsou zabezpečeny jednorázovými plombami proti zásahu nepovolaných osob. Plomby zajišťují víko proti otevření a slouží zároveň jako optická kontrola. Vícecestná přepravka MB s plombováním získala povolení pojišťovacích společností k použití v balíkových a speditérských službách. Na objednávku dodáme také v individuálních barvách a s individuálními nápisy.

Bezpečnost MB

MB odsazené nárazníkové zóny

Odsazené nárazníkové zóny

Pojistky proti vyzvednutí vylučují riziko vzájemné kolize okrajů stejně vysokých přepravek a potažmo poruch na dopravních systémech.

MB - pole na etiketu

Pole na etiketu

Zapuštěné plochy, zčásti s výstupky, na štítky či cedulky jsou na všech 4 stranách, usnadňují umísťování nálepek a spolehlivě je chrání proti poškození apod. při vkládání přepravek do sebe.

MB - pojezdové vlastnosti

Dobré pojezdové vlastnosti

Zdrsněné dno a zaoblené hrany jsou zárukou optimálního kluzného pohybu po dopravních linkách a ve spádových regálech.

MB - bezpečné stohování

Bezpečné stohování

Stohování je díky stohovacím madlům velmi bezpečné a stabilní za současně maximálního využití objemu. Madla jsou jištěna proti nechtěnému překlopení.

MB vkládání

Vkládání

Madla prázdných přepravek se jednoduše sklopí dolů, a pak se přepravky vloží do sebe.

MB - maximální využití objemu

Maximální využití objemu

Hladké vnitřní stěny zaručují 100% využití objemu, při skládání nebo vytahování nedochází ke vzpříčení nebo zaseknutí se přepravek.

MB - snadné čištění

Snadné čištění

Přepravka se dá rychle, snadno a důkladně vyčistit, jednak díky hladkým povrchovým plochám, a jednak díky odtokovým otvorům v jejím okraji.

MB - ruční manipulace

Ruční manipulace

Dobrá manipulace na základě ergonomicky formovaných úchytek.

MB - vyklápěcí víko

Vyklápěcí víko

Standardní vyklápěcí víko s prohlubní představuje velmi stabilní plochu; dá se zaplombovat na několik různých způsobů a je napevno spojeno s přepravkou.

MB - loga

Firemní loga

Firemní loga vytvářená lisostřikem, tampónovým tiskem, sítotiskem nebo ražením za horka, na dotaz.

MB páskování

Převázatelné vyklápěcí víko

Vyklápěcí víko, které se dá opáskovat, bylo vyvinuto speciálně pro automatické podlouhlé a příčné páskování. Vysoký stohovací okraj zabezpečuje při přepravě maximální možnou stabilitu nastohovaných přepravek.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti