Upravit stránku

Potřebujete jednoduše spočítat vaše celkové náklady na logistiku? Přemýšlíte, že byste vaše logistické procesy outsourcovali, ale nevíte, jak srovnat tuto variantu se stávajícím řešením? Nebo hledáte cestu k zefektivnění logistiky a nákladů na ni?

 

V této online kalkulačce najdete odpovědi na své otázky.

prijem.jpg

Nastavte si logistiku efektivně

Kalkulačka byla vytvořena a konzultována s odborníky z oboru logistických auditů a pomůže vám spočítat například:

•    Výši vašich měsíčních nákladů na skladovou logistiku (neboli intralogistiku)
•    Výši měsíčních nákladů na distribuci zásilek
•    Průměrnou cenu za odbavení a doručení jedné zásilky
•    Náklady na jednorázové investice a jejich přínos (např. nákup skladového vybavení nebo software)
•    Využití vašeho času nebo času vašich zaměstnanců

Jak kalkulačku používat

V kalkulačce pracujete s nákladovými položkami v souvislosti se skladováním, obalovými materiály, zaměstnanci nebo dopravou. Kromě absolutního vyčíslení jednotlivých položek budete také přiřazovat jejich poměrový náklad ve vztahu k logistice – tj. kolika procenty konkrétní položka spadá do logistiky.

*Přídkla 1: Najímáte si budovu, ve které máte kromě skladu i kanceláře pro jiná oddělení. Poměrem určíte, kolik procent z celkového nájmu spadá čistě do logistiky, typicky logistické prostory.

*Příklad 2: U vašeho HR zaměstnance je nutné oddělit, kolik procent svého času stráví operativou nad logistickým personálem a zaměstnanci z jiných oddělení.

Pokud si nebudete jistí, jak na vyčíslení některých položek logistických nákladů, nebo potřebujete poradit a získat dodatečné informace, neváhejte se ozvat odborníkům z oboru logistiky, popřípadě si stáhněte e-book - odkaz níže.

Kalkulačka vám jasně vyčíslí výši celkových logistických nákladů, popř. cenu za odbavení a doručení jedné zásilky. Takto získané údaje doporučujeme využívat k dalšímu sledování vývoje nákladů, nebo k porovnání s cenovou nabídkou fulfillmentového centra.

Kontrolujte své logistické náklady


V e-commerce oblasti podnikání auditoři často odhalí až 60 % skutečných nákladů, které (ne)spadají do logistiky, ať už z důvodu chybného přiřazování nákladů do logistického střediska, nebo naopak jsou některé náklady zcela opomíjeny. Díky tomuto nástroji můžete zmíněným chybám předcházet, což je základem efektivního řízení vaší logistiky a podnikání obecně.

Jak Vám můžeme pomoci?

Naši konzultanti Vám mohou tuto problematiku více přiblížit, případně zdarma zpracovat návrh řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s dotazem.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti