Upravit stránku

Bude to již 6. ročník této akce a my nepochybujeme, že bude zase lepší než ty předešlé!

Akce se uskuteční v termínu 11. - 12.4. 2024 v prostorách velké auly na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Současně je spolupořadatelem i Fakulta logistiky a krizového řízení UTB ve Zlíně. Je to pro nás velká čest, že můžeme naši akci spojit s akademickou půdou.

Moderátory konference budou Michal Beneš a Martin Hynčica, jakožto přední protagonisti a moderátoři z podcastu "Kruté sklady" by BITO Logistické Systémy, takže to nebude žádná profesionální nuda!

Na konferenci se můžete těšit na hodnotné příspěvky z projektů realizovaných v praxi od našich partnerů. Večer po konferenci bude následovat společenský program, který bude mít také zajímavou náplň, ale hlavně je to skvělá příležitost k networkingu! 

Druhý konferenční den bude opět vyčleněn pro referenční prohlídku, tentokrát máte možnost výběru z více lokalit a na každé z nich lze vidět něco úplně jiného. 

Celý program konference a další informace naleznete na konferenčním webu www.logistikavpraxi.cz, kde se lze i registrovat. 

 

Děkujeme partnerům za jejich účast na této mimořádné akci!

Jmenovitě pak: Jeffrey Osterroth za ATOZ Group, děkani za Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně Zuzana Tučková a David Tuček, Jiří Vacek za TMT Chrudim - AUTOMATIZACE A DOPRAVNÍKOVÉ SYSTÉMY, Martin Šanca a Jiří Klenk za Logsense, Tomáš Rozsíval za DEK a.s., Miroslav Hampel za KVADOS, a. s., Ivan Richtár za Dextrum Fulfillment, a.s., Bohumil Tejnický za VertiFlex, Jindřich Kadeřávek za Element Logic®, Michal Ukropec za twinzo, Roman Netušil za BOZP-PO s.r.o, Jan Rindt za Körber Supply Chain, Radek Šikula za HARTMANN GROUP, Marek Gallo za Magna International, Branislav Puliš za Brightpick, Martin Hubeňák za Port of Antwerp-Bruges, Petr Jalůvka a Max Kovář za Komoru logistických auditorů.

Pro ty. kteří přečtou celý tento příspěvek, máme dárek v podobě kupónu "LP2024" na slevu 500 Kč ze vstupného, kupón je využitelný i pro více vstupů. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti