Upravit stránku

Bezpečné a teplotně řízené doručení

Na základě úspěšné řady distribučních kontejnerů MB bylo vyvinuto řešení pasivního balení v chladicím řetězci.


Toto řešení umožňuje bezpečnou přepravu zboží citlivého na teplotu (včetně vakcín a léků) po dobu dlouhou až 80 hodin, během nichž je udržována stanovená teplota.

 • Distribuce očkovacích látek
 • Monitorování dat v reálném čase a funkce alarmu
 • Programovatelné časy expedice
 • Digitální plomba
 • Přeprava v souladu s GDP
 • Jednoduchá údržba

Chladící vložka PCM

Důmyslná vnitřní konstrukce zabraňuje přímému kontaktu přepravovaného zboží s chladicími obaly. Tím se zachovává kvalita zboží a zabraňuje se poškození mrazem. Izolační vložka boxu udržuje teplotu uvnitř boxu v rámci stanovených hodnot. rozsahu. Vložku boxu lze po použití vyčistit a opakovaně použít.

Inteligentní vícecestné obaly pro použití ve farmaceutickém průmyslu

Bezpečné skladování a přeprava s řízenou teplotou v rámci celého dodavatelského řetězce v lékařství a farmacii jsou pro úspěch léčby zásadní. Proto je třeba věnovat velkou pozornost doplňování zásob nemocnic, lékařů a lékáren zdravotnickými produkty a léky.

BITO PharmaBox je vysoce výkonné obalové řešení pro vaše zboží citlivé na teplotu, které splňuje všechny předpisy pro léky a další produkty vyžadující chlazení.

Monitorování dat v souladu s GDP

Sledování parametrů, jako je teplota, zeměpisná poloha a vlhkost v reálném čase.

Řízení přístupu

Vaše zásilka je chráněna digitální plombou/zámkem.

Pasivní chlazení pomocí flexibilních PCM balíčků

Rychlá a snadná předkondicionace, není potřeba nízkoteplotní cela, různé teplotní rozsahy (2 - 8 °C, 15 - 25 °C, -20 °C).

Čištění

Snadno čistitelné vložky, které zabraňují přímému kontaktu chladicích obalů s přepravovaným zbožím.

Určený teplotní rozsah je udržován po dobu až 80 hodin

Délku chlazení lze nastavit podle potřeby.

Vysoce výkonné balení se SmartHubem

Vysoce výkonné balení se štítkem

Bezpečná přeprava s řízenou teplotou

Správné skladování a přeprava v celém dodavatelském řetězci lékařských a farmaceutických výrobků je pro úspěch léčby zásadní. Zvláštní opatření jsou vyžadována také ve farmaceutickém velkoobchodě, pokud jde o vychystávání buď zboží uloženého v zásobnících nebo kartonech, nebo jednotlivých položek/jednotek, při přepravě vzorků materiálu do laboratoří nebo při doručování léků pacientům.

Doprava v souladu s GDP

Dodávky léčivých přípravků nepodléhají pouze zákonu o léčivech, ale také zvláštním předpisům při přepravě, jak je definováno v pokynech EU pro správnou distribuční praxi (GDP). Zákon o léčivech upravuje řádné a bezpečné dodávky humánních léčivých přípravků a léčivých přípravků pro zvířata. Pokyny pro správnou distribuční praxi (GDP) jsou souhrnem všech požadavků na zajištění jakosti a opatření, která mají zajistit, aby byla zachována jakost léčivých přípravků ve všech fázích dodavatelského řetězce. Pokyny EU k GDP jsou sice primárně určeny velkoobchodníkům s léčivy, ale příslušná opatření by přesto měli provádět všichni účastníci a odpovědní pracovníci v dodavatelském řetězci. Proto musí také speditéři a provozovatelé skladů zavést účinná opatření, která zajistí, že léčivé přípravky budou skladovány, přepravovány a bude s nimi manipulováno za vhodných podmínek. Pokyny GDP stanovují pravidla pro řízení kvality, odpovědnost personálu, provozní požadavky, prostory, vybavení a řádnou dokumentaci; definují systematické kroky v případě vrácení výrobků, podezření na padělání léčiv, smluvní činnosti, vlastní kontroly a v neposlední řadě také upřesňují pravidla pro zprostředkovatele a přepravu léčiv.

Boxy určené pro farmaceutický průmysl - upgradujte svůj systém!

Vylepšení systému zajišťují bezpečnou, monitorovanou a teplotně řízenou přepravu.

Záznamníky dat z řady Beacon: Chytré a jednoduché sledování dat.

Naše záznamníky dat řady Beacon zaznamenávají teplotu a vlhkost. Jsou vybaveny čidly teploty a vlhkosti a jsou vhodné pro vícenásobné použití.

Data jsou přenášena prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy (BLE). Každý Beacon má jedinečné ID, které je vytištěno na štítku a uloženo v čárovém kódu. QR kód na štítku lze naskenovat pomocí naší aplikace. Po naskenování čárového kódu chytrým telefonem se připojí k zařízení prostřednictvím BLE a automaticky odešle všechna data ze snímače do cloudu. K prohlížení dat, generování zpráv o přepravě a zasílání těchto informací příjemci poštou stačí jednoduché přihlášení v prohlížeči.

TempBeacon

 • Přenos polohy prostřednictvím aplikace nebo Smarthub

 • Senzory: Teplota, vlhkost

 • Výdrž baterie: Baterie: > 1 rok

 • Hmotnost: 47 g

 • Rozměry: 80 x 45 x 16 mm

 • Třída ochrany: IP55

 • Připojení: Bluetooth Low Energy (BLE) s dlouhým dosahem

CryoBeacon

 • Přenos polohy prostřednictvím aplikace nebo Smarthub
 • Senzory: (nízká) teplota, vlhkost
 • Externí senzory: Zásuvka pro externí analogové sondy (Pt-100)
 • Životnost baterie: Baterie: > 1 rok
 • Hmotnost: 47 g + sonda
 • Rozměry: 80 x 45 x 16 mm
 • Třída ochrany: IP55
 • Připojení: IP10: Bluetooth Low Energy (BLE) s dlouhým dosahem

SmartHub brána a monitorovací řešení poskytuje maximální transparentnost.

Majáky (beacon - zařízení) fungují v dokonalé kombinaci s řadou SmartHub. SmartHub je inteligentní brána a řešení pro monitorování v reálném čase, které propojuje váš dodavatelský řetězec s cloudem. Využijete maximální transparentnost přenosu dat, jako jsou teplota, vlhkost, vibrace, pohyb, přístup a zeměpisná poloha. Zařízení SmartHub může spravovat více majáků najednou a automaticky přenáší všechna data z okolních majáků do cloudu.

Jako verze SmartLock funguje jako digitální plomba a nabízí spolehlivou kontrolu přístupu v reálném čase.

Technologie SmartHub je systém plug-and-play, který umožňuje digitalizovat a automatizovat dodavatelský řetězec, sklad a vozový park.

Cloudové řešení: digitální monitorování v reálném čase

Všechny parametry jsou uloženy v cloudu a lze je načíst v reálném čase. Sledujte stav svých logistických procesů a přijímejte, odesílejte a spravujte automatické zprávy na základě vámi preferovaných nastavení!

Jak Vám můžeme pomoci?

Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailu nebo telefonicky.

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti